Išvyka į F.Bajoraičio miesto biblioteką pagal projektą, skirtą gerai besimokantiems mokiniams „Kad augtume“

  Šilutės Žibų pradinėje mokykloje pradėtas vykdyti projektas „Kad augtume“. Šiuo projektu siekiama padėti atsiskleisti gerai besimokančių mokinių gabumams bei skatinti vaikų žingeidumą. Antru projektinės veiklos etapu tapo išvyka į F.Bajoraičio biblioteką, kur mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Šilutės krašto pėdsekiai“.

         Bibliotekos edukacinėje klasėje mokiniai galėjo pabūti tikrais sekliais ir pasinerti į painios bylos tyrinėjimą. Sekdami nežinomo personažo pėdsakais, kuris įvykdė vagystę, vaikai žaidimo forma susipažino su Šilutės miesto istoriniais pastatais bei jų įdomia praeitimi. Sekliams reikėjo pasukti galvas sprendžiant vagies užkoduotus rebusus ir  renkant įkalčius, kad atskleistų visas nusikaltimo aplinkybes bei surastų nusikaltėlio buveinę. Žaidimo pabaigoje dalyviai liko labai patenkinti, nes vagis – areštuotas, o paslėptas grobis - surastas.

          Bibliotekininkų paruošta edukacinė programa prilygo gerai suregztam kvestui su daugeliu nežinomųjų. Mokiniai ne tik gerai praleido laiką, bet ir sužinojo daug įdomybių apie savo miesto istoriją.

Apie mus:   https://www.silutevb.lt/2021/10/13/silutes-krasto-pedsekiai/