Kalėdinė popietė F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kalėdos jau visai čia pat, todėl „Moterų seklyčios“ moterys, kaip ir kiekvienais metais, pakvietė 10 mūsų mokyklos mokinukų į Kalėdinį renginį F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Bibliotekos darbuotojai suorganizavo šaunų Kalėdinį protmūšį, kuriame be mūsų vaikų varžėsi komandos iš M. Jankaus pagrindinės mokyklos ir Pamario progimnazijos.  Labai smagu, kad šios viktorinos apie Kalėdas nugalėtojos buvo mūsų mokyklos mergaičių komanda „Žėručiai“! Sveikinimai šaunuolėms! Taip pat  popietėje netrūko linksmų žaidimų, mįslių,  šokių, o vaikai,  aišku, garsiai pakvietę sulaukė pačio šiuolaikiškiausio Kalėdų senelio, atriedėjusio naujutėlaičiu paspirtuku. Kalėdų senelis ir „Moterų seklyčios“ narės vaikučius  pradžiugino saldžiomis  gražiomis dovanėlėmis.

Nuoširdus ačiū visų dalyvavusių vaikučių vardu organizatoriams, prisidėjusiems prie šio gražaus, smagaus, įdomaus ir šilto renginio!