Pasaulinė gyvūnijos diena

Spalio 4 d. visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė gyvūnijos ir gyvūnų globėjo švento Pranciškaus Asyžiečio diena. Kasmet minimą dieną visuomenė skatinama susimąstyti, kokią svarbą mūsų gyvenimuose turi gyvūnai, atkreipti dėmesį į gyvūnų apsaugą bei elgesį su jais.

Pasaulinė gyvūnijos diena buvo paminėta mūsų mokykloje. Mokiniams buvo perskaitytas laiškas-paramos, pagalbos prašymas beglobiams gyvūnams, peržiūrėtos ir aptartos skaidres „Atsakingai auginu“ , „Keisčiausi gyvūnai žemėje“,  filmukas  „Gyvūnų staigmenos pievose - pavojus vaikams“...

Organizatorių kvietimas dalyvauti gerumo akcijoje:

                                      ...Šilutėje įsikūrusi gyvūnų pieglauda VšĮ “Šilutės beglobiai” kasdien atlieka nuostabius ir didžius darbus rūpindamasi benamiais, sužeistais, išmestais ir likimo nuskriaustais gyvūnėliais. Prieglaudos įkūrėjai visa tai atima ne tik daug darbo ir jėgų, bet ir kainuoja didelius pinigus. Todėl šiemet norime bent kiek padėti mūsų gimtame mieste įsikūrusiai prieglaudai  ir prisidėti prie jos gerovės. Visus visus Šilutės Žibų pradinės mokyklos bendruomenės narius: mokytojus, kitus mokyklos darbuotojus, o ypač mokinius bei jų tėvelius kviečiame tai daryti visą ateinančią savaitę! Jei turite galimybę ir norą būtinai prisidėkite prie šios gerumo akcijos ir padėkite beglobiams gyvūnėliams! Tai padaryti galite pasitarę su tėveliais ir į mokyklą atsinešdami pinigėlių  ar maistelio augintiniams (iš ilgametės bendradarbiavimo su prieglaudomis patirties norime pastebėti, kad labiausiai katytės ir šuniukai mėgsta „šlapią“ maistelį J). Akcijos organizatoriai penktadienį, spalio 8 dieną surinks visą jūsų perduotą paramą ir pristatys į VšĮ „Šilutės beglobiai“ gyvūnų prieglaudą. Apie akcijos „Gera rūpintis draugu“ galutinius rezultatus būtinai informuosime ne tik jus, bet ir jūsų tėvelius.

                  Dalyvaudami šiose gerumo akcijose jūs mokotės nesavanaudiškai  ir nuoširdžiai ištiesti pagalbos ranką, kai kažkam jos labai reikia...

                   Laišką norisi užbaigti šiais prasmingais Motinos Teresės žodžiais:  ,,Negalime atlikti didžių darbų, tik mažus, su didele meile“.

 

                                                                                                Su pagarba

                                                                                               Akcijos „Gera rūpintis draugu“ organizatoriai