Pirmokai dalyvauja konkurse „Gyventi sveikai-gera!“

LR sveikatos apsaugos ministerija, kuri įgyvendina Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“, organizuoja konkursą „Gyventi sveikai – gera!“, kuriame dalyvauja mūsų mokyklos 1a klasės mokinukai.
Konkurso tikslas – populiarinti sveiką gyvenimo būdą, formuoti gerus sveikos gyvensenos elgsenos įpročius tarp vaikų, o per juos – ir jų tėvų, sieksime skatinti asmeninius pokyčius ir naujų įpročių formavimą sveikos gyvensenos srityje, diegti sveikos gyvensenos principų laikymosi ir rūpinimosi sveikatos prevencija bei sveikatos stiprinimu.
Interneto tinklalapyje buvo pateikti 6 vaizdo reportažai-užduotys, kurios parengtos bendradarbiaujant su sveikatos priežiūros specialistais. Kiekvieno vaizdo reportažo pabaigoje buvo pateikiama užduotis vaikams ir pedagogams.
Sausio-vasario mėnesiais 1a klasės mokinukai uoliai studijavo vaizdo reportažus-užduotis ir jas atliko. Visos užduotys buvo filmuojamos, fotografuojamos. Vėliau sukurtas 1a klasės mokinių filmukas „Gyventi sveikai – gera“.
Visi interneto vartotojai nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. balandžio 22 d. gali balsuoti už labiausiai patikusį filmuką.
Balsuoti svetainėje www.gyventisveikaigera.lt