Prasidėjus naujiems mokslo metams, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sieks užtikrinti jaunųjų eismo dalyvių saugumą keliuose.

Kaip ir kiekvienais metais, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ypatingą dėmesį skirs prie švietimo ir ugdymo įstaigų esančioms gatvėms ir pėsčiųjų perėjoms.

Pareigūnai patruliavimui prie pėsčiųjų perėjų pasitelks policijos rėmėjus, Šaulių sąjungos ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorius.

Rūpindamiesi eismo dalyvių saugumu, policijos pareigūnai taip pat tikrins moksleivių vairuojamas transporto priemones, organizuos trumpalaikius reidus prie mokymosi įstaigų, tikrins maršrutinių autobusų ir kitų transporto priemonių, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, vairuotojų blaivumą bei stebės jaunimo pamėgtas susibūrimo vietas.

Po vasaros atostogų sugrįžę moksleiviai būna išsiblaškę ir atpratę nuo intensyvių eismo sąlygų, todėl prašome vairuotojų ir kitų eismo dalyvių pirmomis rugsėjo dienomis būti itin dėmesingais ir kantriais bei atkreipti ypatingą dėmesį į mažuosius, kurie tik mokosi būti savarankiškais eismo dalyviais.

Vairuotojai raginami būti itin atidūs važiuojant pro mokyklas ar ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

Linkėdami, kad šventinės nuotaikos netemdytų nemalonūs incidentai, raginame visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai ir gerbti vienas kitą.

Su artėjančia Rugsėjo 1-ąja!

--

Pagarbiai

Lina Banienė
Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė

Tel. 8 700 65009
El. p.  lina.baniene@policija.lt

www.policija.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
 Gedimino g. 17, Tauragė, LT-72237, Lietuva

Šilutės Žibų pradinė mokykla