Šokio konkurso AGUONĖLĖ regioninis turas

Svarbiausias ir didžiausias Lietuvos vaikų ir moksleivių sceninių liaudies šokių festivalis „Aguonėlė“ kas ketverius metus suburia per 5 tūkst. jaunųjų šokėjų. Konkurso kelionė pradedama vietiniais turais, kurių laimėtojai keliauja į regionines atrankas ir tik apie šimtą geriausiais regionuose pripažintų kolektyvų susitinka varžytis nacionaliniame ture.

Lapkričio 12 d. prasidėjo vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių konkursinio festivalio „Aguonėlė“ regioniniai turai, kuriuose dėl geriausiųjų vardo varžosi per šimtą šokių grupių, studijų ir ansamblių iš visos Lietuvos.  Tądien regioniniame ture dalyvavo ir mūsų mokyklos liaudies šokio kolektyvas Žiburėlis. Mažiesiems mūsų mokyklos šokėjėliams puikiai sekėsi – iškovota I vieta. Sveikiname šokėjėlius ir jų vadoves Aliną Urbonienę ir Jurgitą Žemaitaitienę.