Sporto diena

Trečiadienį mokykloje vyko smagus ir judrus renginys. Mūsų mokykla prisijungė prie tarptautinio projekto „Europos mokyklų sporto diena“.  Europos mokyklų Sporto diena yra mokyklos diena, skirta smagiai žaisti kartu, skatinti fizinį aktyvumą ir stiprintį sveikatą, aktyviai leisti laiką. Europos mokyklų sporto dienos idėja atsirado remiantis Vengrijos mokyklų sporto dienos pavyzdžiu.  Vengrijos mokyklų sporto federacija jau dešimt metų organizuoja šį renginį. Tokios dienos tikslas - skatinti fizinį aktyvumą, išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas ir sporto šakas bei sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių.

Projekte „Europos mokyklų sporto diena“ dalyvavo 300 mūsų mokyklos  1 - 4 klasių mokiniai.  Prie šio projekto prisijungti mokinius pakvietė mokytoja metodininkė Sigutė Kčinskienė. Tą rytą didžiulis būrys mokinukų ir mokytojų rinkosi Šilutės miesto stadione. Diena prasidėjo bendra aktyvia ir nuotaikinga mankšta. Pasibaigus mankštai visi sporto dienos dalyviai buvo pakviesti bėgti draugiškame maratone, o po jo – žaisti judriuosius žaidimus stadiono aikštėje. Į mokyklą mokiniai grįžo pilni įspūdžių, gražių emocijų, šypsenų, nes sveikai ir aktyviai gyventi iš tiesų gali būti labai smagu!

Daugiau nuotraukų: https://www.zibai.eu/galerija/sporto-diena-2022-09-21