Susitikimas su dailininke, iliustruotoja, rašytoja Sigute Ach

3a klasės mokiniai (mokytoja R. Kriščiūnienė) dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurį vedė dailininkė, iliustruotoja, rašytoja Sigute Ach. Dailininkė mokiniams paaiškino profesionalių dailininkų darbo technikos subtilybes: kaip teisingai išplauti teptuką, kur jį laikyti ir kaip nusausinti, kaip paruošti lapą akvarelei lieti, kaip naudoti spalvas, kad jos teisingai susilietų. Vėliau patys vaikai įsijungė į kūrybos procesą. Kiekvienas mokinys popieriaus lape liejo akvarele. Stebuklingose spalvotose dėmelėse, stengėsi įžvelgti daiktą, gyvūną, reiškinį… Galvojo savo kūrybiniams darbams pavadinimus. Jų buvo įvairių: „Debesėlis”, „Žėrinti pūkuota katė“, „Svajonė“…
Antroje užsiėmimo dalyje dailininkė pakvietė vaikus paklausyti Tibeto vienuolių varinio varpelio skambėjimo ir patiems pabandyti juo paskambinti. Tarp varpelio skambėjimų dalyviai skaitė savo kūrinėlių pavadinimus.
Atsisveikindama dailininkė, iliustruotoja, rašytoja Sigutė Ach vaikams padovanojo po savo sukurtą atviruką. Visiems buvo linksma, gera ir smagu!