SVEIKATINGUMO DIENA

Penktadienis mokykloje buvo skirtas ne pamokoms, o labai įdomiai, turiningai, naudingai ir azartiškai veiklai. Mokykloje vyko Sveikatingumo diena – varžybos „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ Nuotaikingas sportines estafetes parengė ir joms vadovavo 3c klasės mokytoja Sigutė Kačinskienė ir 3a klasės mokytoja Daiva Balčytienė.

Kol 1-2 klasių mokiniai varžėsi estafetėse, 3-4 klasių mokinius visuomenės sveikatos specialistė Loreta Romanovienė ir socialinė pedagogė Daina Macijauskienė sukvietė į salę edukacinei veiklai apie sveiką gyvenseną. Mokinių smalsumą sužadino paslaptinga dėžė, kurioje slėpėsi įvairiausi daiktai, susiję su žmogaus sveikata. Vaikai turėjo ne tik atspėti, kas slepiasi „Sveikatos“ dėžėje, bet ir įvardinti, kokią įtaką jie daro žmogaus sveikatai. Paskaitėlės metu žaismingai išnagrinėtos tokios svarbios temos, kaip saugumas, mityba, dienos režimas, higiena, fizinis aktyvumas, emocinė sveikata ir žalingų įpročių keliami pavojai sveikatai. Kiekvienai temai papildyti buvo parodyti ir edukacinė vaizdinė medžiaga. Atkreiptas mokinių dėmesys į tai, kad vien teorinės žinios sveikatos išsaugojimui nepadės, būtina jas taikyti gyvenime.

Paskaitėlės pabaigoje mokiniams palinkėta aktyviai pratęsti Sveikatingumo dieną sporto salėje varžantis 3-4 klasių estafečių varžybose.

Sportinių varžybų rezultatai:

  • 1 kl. varžybose I vietą iškovojo 1b klasės mokinių komanda;
  • 2 kl. varžybose I vietą iškovojo 2c klasės mokinių komanda;
  • 3 kl. varžybose I vietą iškovojo 3c klasės mokinių komanda;
  • 4 kl. varžybose I vietą iškovojo 4a klasės mokinių komanda.

I-ųjų vietų laimėtojų klasės buvo apdovanotos diplomais ir taure, o kiti žaidėjai gavo padėkas. Dėkojame visiems už susitelkimą ir gražų komandinį žaidimą.

Daugiau nuotraukų galerijoje.