Žibų spinduliukų šventė ir respublikinis projektas „Dainuojanti mokykla-dainuojanti klasė“

Šiandien Šilutės Šeimų skvere šurmuliavo mūsų mokyklos mokiniais, jų tėveliai, mokytojai, svečiai. Čia vyko Žibų spinduliukų šventė ir respublikinis projektas „Dainuojanti mokykla-dainuojanti klasė“. Renginio metu skambėjo mokinių dainos, juokas. Žiūrovai gėrėjosi mokyklos meninių kolektyvų - „Žiburėlis“ , „Salūnas“ pasirodymais. Šventės metu visus nudžiugino Šilutės trečiojo amžiaus universiteto tautinio šokio šokėjos, kurios kartu su mūsų mokyklos šokėjėliais šoko bendrą šokį. Ukrainietė Dina dainavo kartu su projekto „Dainuojanti mokykla-dainuojanti klasė“ dalyviais bei padovanojo vieną savo dainą. Renginio metu mokyklos direktorė padėkojo puikiai besimokantiems mokiniams ir visiems, kas garsino mokyklos vardą įvairiuose konkursuose, olimpiadose. 

Daugiau nuotraukų galerijoje: https://www.zibai.eu/galerija/zibu-spinduliuku-svente-ir-dainuojanti-mokykla-dainuojanti-klase-2022-m