Parama

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie parėmė ir remia mūsų mokyklą. Jūsų dėka mes galime atnaujinti mokyklą, stiprinti mūsų materialinę bazę. Už Jūsų pervestas lėšas remontuojamos mokyklos patalpos, atnaujinami mokykliniai baldai, perkamos mokymo priemonės, garso aparatūra... Tikimės, kad paremsite mūsų mokyklą ir šiais metais. Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymas leidžia iki 1,2 % Jūsų pajamų mokesčio pervesti į mokyklos labdaros ir paramos fondą ir taip finansiškai paremti . Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų sąnaudų, ta dalis bus pervesta iš jau atskaičiuoto fizinių asmenų pajamų mokesčio.
Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. Jau dabar labai svarbu, kad popierinius prašymus teikiantys išbandytų e. būdą ir įgustų teikti prašymus per EDS. Savo ruožtu Valstybinė mokesčių inspekcija, skatindama pajamų mokesčio dalį skirti elektroniniu būdu, užtikrins specialistų pagalbą visiems prašymus teikiantiems gyventojams (ir/ar gyventojų  grupėms). Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 1 d. (šiemet iki gegužės 4 d. imtinai). Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma. Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.

Apsisprendę paremti mūsų mokyklą, tai padaryti galite internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.

Jei nutarėte pervesti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio ar kitaip finansiškai padėti mokyklai, Jums bus reikalingi šie duomenys:
6. Mokestinis laikotarpis – 2023
7. Pildymo data – 
8. Pirminė – x
9. Eilutės nr. – 01
10. Paramos gavėjo identifikacinis numeris – 291820540
11. Paramos gavėjo pavadinimas – ŠILUTĖS ŽIBŲ PRADINĖ MOKYKLA
12. Buveinės adresas – K. KALINAUSKO G. 10, ŠILUTĖ
13-14. Laukeliai nepildomi

PAREMKITE ŠILUTĖS ŽIBŲ PRADINĘ MOKYKLĄ – JUK TAI NIEKO NEKAINUOJA!
Įsipareigojame, kad gautos lėšos bus efektyviai naudojamos mokiniams skatinti, jų ugdymo (si) sąlygų ir edukacinių erdvių įrengimui. Dėkojame už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą.

Direktorė Elena Šarkienė

 

Atnaujinta: 2024-03-05